Elevii participanți și elevii calificați la faza locală a olimpiadei de limbă engleză

Elevii participanți la olimpiada de limba engleză – faza pe școală

Nr.
crt.
Nume și prenume elev Cls. Profesor îndrumător
1. Budura Cristian VIII A Ani Monica
2. Mladin Catalina VIII A Ani Monica
3. Vlas Andra VIII A Ani Monica
4. Bustea Andrei VIII A Ani Monica
5. Luca Rares VIII A Ani Monica
6. Pitic Andreea VIII B Pop Angela
7. Matiu Denisa VIII B Pop Angela
8. Alb Raluca VIII B Pop Angela
9. Halmagean Raluca VIII B Pop Angela
10. Ani Diana VIII C Pop Angela 
11. Rosu Horatiu VIII C Pop Angela
12. Tepele Elias VIII C Pop Angela
13. Baidoc Andrei VIII C Pop Angela
14. Kallos Maia VIII C Pop Angela 
15. Mudura Oana VIII C Pop Angela
16. Sziki Evelin VIII D Racz Beata
17. Boros Vivien VIII D Racz Beata
18. Karacsonyi Anett VIII D Racz Beata
19. Kerezsi Ayleen VII B Pop Angela
20. Dusca Patricia VII B Pop Angela
21. Ardelean Daria VII B Pop Angela
22. Tripon Marc VII B Pop Angela
23. Mierlut Andrei VII B Pop Angela
24. Burca Alessandra VII B Pop Angela
25. Sabau Alessia VII B Pop Angela
26. Medesan Raluca VII B Pop Angela
27. Marian Raluca VII B Pop Angela
28. Baciu Carla VII C Pop Angela
29. Petrila Andreea VII C Pop Angela
30. Silaghi Rares VII C Pop Angela
31. Ersze Elisa VII C Pop Angela
32. Beiuseanu Iulia VII C Pop Angela
33. Suteu Iulia VII C Pop Angela
34. Hangaru Alexandru VII C Pop Angela
35. Laza Carina VII D Costa Monica
36. Herman Mara VII D Costa Monica
37. Oros Denis VII D Costa Monica
38. Filip Oana VII D Costa Monica
39. Chis Ana VII D Costa Monica
40. Jurcut Teodora VII D Costa Monica
41. Dragan Daria VII D Costa Monica
42. Medesan Darius VII D Costa Monica
43. Balla Johanna VII E Ani Monica
44. Naghy Mark VII E Ani Monica
45. Torok-Vig Eszter VII E Ani Monica
46. Boros Laszlo VII E Ani Monica
47. Harangyi Anastazia VII E Ani Monica
48. Caba Kevin VII E Ani Monica
49. Burlan Darius VII A Bogdan Monica

Elevii calificați la etapa locală a olimpiadei de limba engleză – 16.02.2019

Nr.
crt.
Nume și prenume elevCls.PunctajProfesor îndrumător
1.Tepele EliasVIII C98 Pop Angela
2.Baidoc AndreiVIII C97Pop Angela
3.Kallos MaiaVIII C94Pop Angela
4.Pitic AndreeaVIII B94Pop Angela
5.Rosu HoratiuVIII C93Pop Angela
6.Matiu DenisaVIII B91Pop Angela
7.Ani DianaVIII C89Pop Angela
8.Mudura OanaVIII C89Pop Angela
9.Oros DenisVII D96Costa Monica
10.Balla JohannaVII E95Ani Monica
11.Chis AnaVII D95Costa Monica
12.Herman MaraVII D94Costa Monica
13.Jurcut TeodoraVII D90Costa Monica
14.Dragan DariaVII D88Costa Monica
15.Harangyi AnastasziaVII E85Ani Monica
16.Sabau AlessiaVII D85Pop Angela
17.Medesan DarianVII D85Costa Monica
18.Tripon MarcVII B85Pop Angela

Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” - Oradea | Copyright © | Toate drepturile rezervate.
Web design realizat de Weblike PRO.